Jan Rapin - Atk v rukavičkách

Litografie, 22x27 cm. 64/90. Signováno vpravo dole tužkou Jan Rapin. Volný list.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

31898. Atk v rukavičkách
Dražba ukončena:16.05.2019 20:00:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč