Jan Rapin - Dívka s modrým boa

Olej na plátně, 70x50 cm, Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

114255. Dívka s modrým boa
Dražba ukončena:25.04.2024 20:34:40
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč