Jan Rapin - Dívka s perlou

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rám.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

29657. Dívka s perlou
Dražba ukončena:27.03.2019 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč