Jan Rapin

35056. Dívka s perlou

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 000 Kč