Jan Rapin - Doutníček

Olej na plátně, 25x40 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

308271. Doutníček
Dražba ukončena:12.04.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč