Jan Rapin - Eva

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rám.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

24902. Eva
Dražba ukončena:28.11.2018 18:34:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč