Jan Rapin - Eva

Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

305816. Eva
Dražba ukončena:12.08.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč