Jan Rapin - Jablíčka

Olej na plátně, 36x55 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

308420. Jablíčka
Dražba ukončena:23.04.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč