Jan Rapin - Kostel sv. Anny v Praze

Olej na kartonu. 25x19 cm. Signováno vzadu Jan Rapin. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost potvrzena autorem.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

39866. Kostel sv. Anny v Praze
Dražba ukončena:29.01.2020 20:57:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč