Jan Rapin

51763. Kostička

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč