Jan Rapin

49214. Marie Magdalena

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 21:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč