Jan Rapin - Modrá loutnistka

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Rapin. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

23687. Modrá loutnistka
Dražba ukončena:31.10.2018 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč