Jan Rapin - Nella

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

101604. Nella
Dražba ukončena:28.09.2023 22:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč