Jan Rapin

307709. Papričky

popis: Olej na plátně, 25x32 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

dražba ukončena: 28.02.2021 20:16:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč