Jan Rapin - Rozhalená

Litografie, 37x26 cm. 34/100. Signováno vpravo dole tužkou Jan Rapin. Volný list.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

31905. Rozhalená
Dražba ukončena:16.05.2019 20:39:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč