Jan Rapin - Soubor 4 litografií: Triv, Paganini, Diana, Eva

Litografie, 17x22 cm, 28x22 cm, 38x26 cm a 22x27 cm. Signovány Jan Rapin. Volné listy.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

26452. Soubor 4 litografií: Triv, Paganini, Diana, Eva
Dražba ukončena:16.01.2019 20:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč