Jan Rapin

304953. Stilleben

popis: Olej na plátně, 30x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč

dražba ukončena: 25.05.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč