Jan Rapin - Ticho nad Atlantidou

Olej na plátně, 72x100 cm. Signováno vpravo dole Rapin. Datováno 1983. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

96366. Ticho nad Atlantidou
Dražba ukončena:28.06.2023 20:37:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč