Jan Rapin - Travail parfait

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Jan Rapin. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

113079. Travail parfait
Dražba ukončena:28.03.2024 20:51:17
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč