Jan Rapin

306683. Třešničky

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč

dražba ukončena: 22.11.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč