Jan Rapin

306236. Zasněná

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Rapin. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč

dražba ukončena: 27.09.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč