Jan Rapin - Zasněná

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

56192. Zasněná
Dražba ukončena:25.02.2021 19:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč