Jan Rapin - Zátiší

Olej na plátně, 20x26 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

72001. Zátiší
Dražba ukončena:09.01.2022 20:02:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč