Jan Rapin - Zátiší s cylindrem

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

86477. Zátiší s cylindrem
Dražba ukončena:01.12.2022 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč