Jan Rapin - Zátiší s dýmkou

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

305484. Zátiší s dýmkou
Dražba ukončena:07.07.2020 20:09:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč