Jan Rapin - Zátiší s dýmkou

Olej na překližce. 18x23 cm. Signováno vzadu Jan Rapin. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost potvrzena autorem.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

302751. Zátiší s dýmkou
Dražba ukončena:19.12.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč