Jan Rapin - Zátiší s hruškou

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

151122. Zátiší s hruškou
Dražba ukončena:11.12.2025 22:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč