Jan Rapin

54681. Zátiší s karafou

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

pozn.: Získáno v atelieru přímo od autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč