Jan Rapin - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

44033. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:30.04.2020 22:16:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč