Jan Rapin

47223. Zátiší s ovocem

popis: Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin 1996. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 800 Kč