Jan Rapin

306430. Zelené jablíčko

popis: Olej na plátně, 30x50 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 4 hodin

konec dražby: 24.10.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 500 Kč