Jan Rapin - Zima

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně fixovaném na překližce, 50x40 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

99392. Zima
Dražba ukončena:27.07.2023 22:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč