Jan Řeřicha - Píseň II

Olej na plátně, 120x115 cm, signováno vlevo dole Cardamine, olištováno.

10885. Píseň II
Dražba ukončena:01.06.2017 21:31:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč