Jan Šafařík - Ruiny ve městě

Akvarel, 37x31 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1909.

691. Ruiny ve městě
Dražba ukončena:27.11.2013 20:40:11
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč