Digitální tisk na plátně, 45x30 cm. Signováno vpravo dole fixou Jan Saudek. Nerámováno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

101544. Ach ta 60. léta...
Dražba ukončena:28.09.2023 21:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč