Jan Saudek

52861. Dopis Petru Pavliňákovi

popis: Tisk, rukopis a kresba, 35x79 cm, signováno a datováno v dopise, rám, zaskleno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

dražba ukončena: 25.11.2020 21:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč