Jan Saudek - Longing

Ručně kolorovaná fotografie, 30x23 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
101615. Longing
Dražba ukončena:28.09.2023 22:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč