Jan Saudek - Marie č.1.

Olej na plátně fixováném na kartonu, 49x58 cm. Signováno vpravo dole Jan Saudek. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti od autora.

Nejdelší strana: 77 cm

Video s Janem Saudkem pro Obrazy v aukci

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo doporučujeme certifikát
95687. Marie č.1.
Dražba ukončena:14.06.2023 20:42:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:140 000 Kč