Jan Saudek - Milking the Cow

Ručně kolorovaná fotografie, 23,6x24,8 cm. Signováno vlevo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie. Publikováno na str. 457 v monografii Jan Saudek, 2014.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
108483. Milking the Cow
Dražba ukončena:01.02.2024 21:19:39
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč