Jan Saudek - Mucli's Pet

Ručně kolorovaná fotografie, 24x27 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
104233. Mucli's Pet
Dražba ukončena:26.10.2023 22:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč