Jan Saudek - My Very First Attempt of the Thumb

Ručně kolorovaná fotografie, 40x30 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo doporučujeme certifikát
104153. My Very First Attempt of the Thumb
Dražba ukončena:26.10.2023 21:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč