Jan Saudek - New York! New York!

Ručně kolorovaná fotografie, 36x31 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo doporučujeme certifikát
101566. New York! New York!
Dražba ukončena:28.09.2023 21:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč