Jan Saudek - Nový život

Fotografie, 35x28 cm. Signováno vpravo dole Jan Saudek. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

111614. Nový život
Dražba ukončena:29.02.2024 22:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč