Jan Saudek - Oh those beautiful B. Sisters

Ručně kolorovaná fotografie, 30,4x39,8 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
107228. Oh those beautiful B. Sisters
Dražba ukončena:14.12.2023 21:57:02
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč