Jan Saudek - Olga and her Majestic Hips

Ručně kolorovaná fotografie, 38,7x30,5 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
108501. Olga and her Majestic Hips
Dražba ukončena:01.02.2024 21:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč