Jan Saudek - Pouta lásky

Fotografie - ofsetový tisk na kartonu, 33x49 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Rámováno.

Video s Janem Saudkem pro Obrazy v aukci

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

95690. Pouta lásky
Dražba ukončena:14.06.2023 20:46:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč