Jan Saudek - Tak jde čas

Ofset, 16x20 cm. Signováno v tisku a dole uprostřed tužkou Jan Saudek . Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

47105. Tak jde čas
Dražba ukončena:15.07.2020 23:08:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč