Jan Saudek - The Flame (Ida)

Ručně kolorovaná fotografie, 30x41 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
107268. The Flame (Ida)
Dražba ukončena:14.12.2023 22:31:39
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč