Jan Saudek - The Landing

Nejdelší strana: 25 cm

Černobíla fotografie tónovaná do sépie, 19,7x25,4 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
113061. The Landing
Dražba ukončena:28.03.2024 22:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč