Jan Saudek - The Matchmaker

Ručně kolorovaná fotografie, 31x24 cm. Signováno vlevo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
105564. The Matchmaker
Dražba ukončena:30.11.2023 20:18:57
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč